Reklama e Adidas me Pogba, Ter Stegen dhe një të ftuar special në fund – A2

Reklama e Adidas me Pogba, Ter Stegen dhe një të ftuar special në fund

pogba predator 1100x620

Marka e famshme sportive prezantoi këpucët e reja Predator që do të mbajnë futbollistë të nivelit të Paul Pogba.

Klipi është spektakolar…