Manaj stërvitet përkrah Messi dhe Griezmann – A2

Manaj stërvitet përkrah Messi dhe Griezmann

Ditën e sotme, Rey Manaj është thërritur që të stërvitet me ekipin e parë të Barcelonës, shenjë kjo që me shumë mundësi edhe do të grumbullohet për ndeshjen që katalanasit do të luajnë ndaj Leganes.

Ndeshja e Kupës së Mbretit është mundësia më e mirë që Rey Manaj të shkruajë historinë si futbollisti i parë shqiptar që luan për Barcelonën.

Në foto, shihet sulmuesi i kombëtares kuqezi duke u stërvitur përkrah yjeve si Messi dhe Griezmann.