Kur Kaka’ turpërohet në kalçeto

kaka turperim 600x338

Fituesi i Topit të Artë në vitin 2007 dhe ish-kampioni i Milanit, Kaka’, është tërhequr nga futbolli profesionist dhe tashmë luan me shokët kalçeto.

Por, kjo nuk do të thotë se është Kaka’ ai që mahnit shokët me lojën e tij ndërkohë që ata shohin.

Në një video që është bërë virale, shihet se si braziliani turpërohet nga një amator. Kaka’ tregohet shumë sportiv duke qeshur e duke përshëndetur atë që e bëri të mos dijë ku të futet.