Shpërthen bombola e gazit në Fier, lëndohen nëna me djalin

bombolaaaa 1100x620
Foto arkiv

Një bombol gazi dyshohet të ketë shpërthyer në një banesë rreth orës 17:30 të së mërkurës në fshatin Libofshë të Fierit.

Për pasojë kanë mbetur të lënduar shtetasi M. Z dhe nëna e tij.

Zjarrfikësit bën të mundur shuarjen e flakëve, ndërsa ka nisur hetimi për të zbardhur ngjarjen.