A është kjo nëna më përtace në botë? – A2

A është kjo nëna më përtace në botë?

Një nënë ka gjetur mënyrën më të veçantë për të luajtur me fëmijën e saj, pa lënë përgjysëm punën e shtëpisë me të cilat po merrej.

Ndërsa vajza ishte ulur në një shilarës poshtë shtëpisë, nëna kishte hedhur një litar nga kati i katërt, me të cilin e vinte lodrën në lëvizje.

Videoja gazmore vjen nga qyteti rus i Belgorodit dhe aty shihet shilarësja që tërhiqet me litar nga kati i katërt i pallatit. Shumë njerëz që e kanë parë videon, nuk dinë si ta cilësojnë këtë nënë, si tepër përtace për të dalë për të luajtur me vajzën e saj, apo si tepër të zënë më punë. Për këtë gjë mund të gjykoni dhe ju…

  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 18 raste të reja dhe 9 të shëruar në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, shkon në 277 numri total i rasteve të konfirmuara
  • LAJMI I FUNDIT | Shkon në 16 numri i viktimave nga Covid-19, ndërron jetë 78-vjeçari nga Durrësi
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: Mosha mesatare e rasteve me COVID-19 është 50 vjeç
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: 81 të shtruar në shërbimin infektiv, 8 në terapi intensive, 4 të intubuar
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: 143 raste në Tiranë, 30 në Durrës, 4 në Lushnje, 8 në Elbasan