Nuk është montazh, shikoni gabimin më trashanik të dekadës

neto gabimi 600x338

Neto, futbollist i Wolverhampton, përfitoi nga një gabim i mbrojtjes së Espanyol për t’u gjendur i vetëm përballë portierit kundërshtar.

Pasi e dribloi portierin, i cili kishte dalë nga zona. Neto godet jashtë me portën e boshatisur dhe në pozicion ballor.

  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 27 raste të reja në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, shkon në 304 numri i rasteve të konfirmuara
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, MSH: 13 të shëruar në 24 orët e fundit, 89 total
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: 146 raste në Tiranë, 32 në Durrës, 4 në Lushnje, 8 në Elbasan