Po humbte 0-2 në minutën e 91-të, ekipi brazilian bën përmbysjen epike

vlcsnap 2020 02 28 15h29m42s333 600x338

Një përmbysje e pabesueshme ka ndodhur në Kupën e Brazilit.

Në ndeshjen Parana-Bahia de Feira, miqtë po fitonin 0-2 në minutën e 91-të, por shtesa i mjaftoi vendasve që të përmbysnin rezultatin dhe të merrnin fitoren që as tifozi i tyre më i zjarrtë nuk e priste më.