Blen makinë të re, 10 minuta më pas zhytet në lumë – A2

Blen makinë të re, 10 minuta më pas zhytet në lumë

Makina zhytet ne lume kine 1100x620

Pagoi 2 500 euro për makinën e tij të re, por 10 minuta më pas u zhyt me të në lumë.

Ngjarja ndodhi në Guizhou të Kinës. Ndërsa arsyeja ishte përdorimi i telefonit, i cili i mori totalisht vëmendjen këtij shoferi.

Fatmirësisht, shoferi arriti të shpëtonte, pasi arriti të dalë nga makina duke shkelmuar derën.

  • LAJMI I FUNDIT | Shkon në 16 numri i viktimave nga Covid-19, ndërron jetë 78-vjeçari nga Durrësi
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 18 raste të reja dhe 9 të shëruar në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, shkon në 277 numri total i rasteve të konfirmuara
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: Mosha mesatare e rasteve me COVID-19 është 50 vjeç
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: 81 të shtruar në shërbimin infektiv, 8 në terapi intensive, 4 të intubuar
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: 143 raste në Tiranë, 30 në Durrës, 4 në Lushnje, 8 në Elbasan
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: 23 raste në Fier, 6 në Kavajë, 2 në Rrogozhinë, 16 në Korçë, 2 në Mirditë
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: 1 rast në Berat, 8 në Has, 5 në Krujë, 4 në Tropojë, 4 në Pukë