Aksident në Vlorë, një i plagosur në gjendje të rëndë

Aksident Vlore makina perplas motorin 1100x620

Një person, i cili ishte duke udhëtuar me motor, është përplasur nga një autoveturë në Vlorë dhe për pasojë ka mbetur i plagosur.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “10 Korriku” të Vlorë. Personi i plagosur është dërguar në spital me urgjencë nga drejtuesi i makinës që shkaktoi aksidentin.

Shkaqet e aksidentit janë të paqarta.