Mënyra speciale e yllit të Ajax-it për të kaluar kohën në izolim

tagliafico 1100x620

Të shumtë janë ata që po e vuajnë qëndrimin të mbyllur në shtëpi. Megjithatë, nuk është aspak kështu kjo situatë për futbollistin argjentinas të Ajax-it, Tagliafico.

Ai ka postuar një video në rrjetet sociale, teksa ruan formën fizike dhe argëtohet me të dashurën e tij.