Zjarr në një banesë në Devoll, ndërron jetë një e moshuar

WhatsApp Image 2020 03 27 at 7.25.10 AM 1100x620

Një ngjarje e rëndë është shënuar në fshatin Poloskë në Devoll.

Një banesë është përfshirë nga zjarri gjatë natës dhe për pasojë ka ndërruar jetë një e moshuar, rreth 90 vjeç.

Rrethanat në të cilat ka rënë zjarri janë ende të paqarta, ndërsa e moshuara nuk ka mundur dot të dalë nga banesa.