Nismëtar i një sherri masiv, Tyson jep spektakël në “wrestling”

tyson 600x338

Në pritje të një ndeshjeje boksi ndaj Evander Holyfield, Mike Tyson po argëtohet në “wrestling”.

I shoqëruar nga disa ish-luftëtarë të UFC, “Majku i hekurt” nisi një sherr verbal me Chris Jericho, që vazhdoi me shtyrje dhe përfundoi në një sherr masiv në ring.