Fansat krahasojnë fanellën e re të Arsenalit me një film horror

Mediat britanike kanë prezantuar së fundmi një fanellë të re e cila mendohet se do të përdoret nga ekipi i Arsenalit gjatë sezonit të ri futbollistik 2020-2021 në ndeshjet jashtë shtëpisë.

Për herë të parë fanella është pothuajse e bardhë me disa spërkatje të kuqe mbi të, gjë që ka sjellë dhe reagimin e menjëhershëm të tifozëve të “Topçinjve”.

Kritikat e fansave kanë shkuar deri aty sa e kanë krahasuar uniformën e re të ekipit të futbollit, me një skenë të njohur nga filmi horror ikonë i aktorit Patrick Bateman, i titulluar “American Psycho”.

  • LAJMI I FUNDIT | Elbasan, një person qëllon me armë në drejtim të Policisë
  • LAJMI I FUNDIT | Policia: Si pasojë e të shtënave janë plagosur dy kalimtarë
  • LAJMI I FUNDIT | Elbasan, në vendngjarje kanë mbërritur Forcat Shqiponja, pritet FNSH
  • LAJMI I FUNDIT | Ngjarja në Elbasan, Policia: Personi vijon të qëllojë me armë, bën rezistencë
  • LAJMI I FUNDIT | Ngjarja në Elbasan, Policia: Banesa është rrethuar nga Forcat Shqiponja