Shpërthim i fuqishëm pranë QSUT

Përditësuar më: 31/5/2020, ora 13:55
policia makina nate 1024x576

Shpërthim i fuqishëm pranë QSUT

Përditësuar më: 31/5/2020, ora 13:55

Një shpërthimi i fuqishëm është regjistruar pranë Qendrës Shëndetësore Universitare në Tiranë, i cili mendohet të jetë shkaktuar nga lëndë eksplozive.

Shpërthimi ka ndodhur brenda një lokali në pronësi të shtetasit Klevis Gozhita, i cili në ato momente ka qenë i mbyllur.

Nuk raportohen të lënduar nga ngjarja, ndërkohë që zhurma ka qenë e fuqishme dhe ka shkaktuar panik te banorët e zonës