Aksident në Shkodër, ndërron jetë 30-vjeçari

Përditësuar më: 20/6/2020, ora 22:26
aksidenti logo 1024x576

Aksident në Shkodër, ndërron jetë 30-vjeçari

Përditësuar më: 20/6/2020, ora 22:26

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Shkodër, në fshatin Hot i Ri, në orën 21:30.

Sipas policisë, në aksident janë përfshirë një mjet Volkswagen dhe një mjet Mercedes Benz.

Për pasojë, ka gjetur vdekjen një shtetas rreth 30 vjeç, për momentin i paidetifikuar.