37 vjeç dhe vazhdon të shënojë gola të tillë

ribery 600x338

Frank Ribery realizoi ndaj Lazios një gol që na riktheu kujtimet e kohërave të tij të arta.

Francezi, edhe pse ka mbushur 37 vjeç, shënoi në portën e Strakoshës pas një aksioni individual të shkëlqyer.

Ish-sulmuesi i Bayern Munchen mori topin nga e majta e sulmit dhe pasi dribloi 3 futbollistë bardhekaltër, goditi me të djathtën duke mos i dhënë mundësi reagimi portierit të kombëtares shqiptare.