Elbasan, gjendet një kufomë në lumin Shkumbin

shkumbini 1100x620

Forcat e rendit kanë gjetur kufomën e një personi të seksit mashkull në bregun e lumit Shkumbin.

Personi pa jetë, mosha e të cilit përshkruhet rreth 50 vjeç, u gjend në afërsi të fshatit Shushicë në Elbasan.

Hetuesit po punojnë për të kuptuar shkakun e vdekjes, edhe pse paraprakisht nuk duken shenja dhune, si dhe për të përcaktuar identitetin e personit.

  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 17 viktima në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 795 raste në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 388 të shëruar në 24 orët e fundit