Kukës, mbytet në liqen 16-vjeçari

hani i lacit bardhoc 1100x620

Tragjedi në fshatin Bardhoc të Kukësit, ku palombarët e Reneas pas disa orësh kërkime gjejnë dhe nxjerrin trupin e pajetë të një 16 vjeçari.

Sipas informacioneve, shtetasi L.G, që u mbyt duke u larë në liqen, në vendin e quajtur Hani i Lacit.