Aksident i rëndë në rrugën dytësore Durrës-Tiranë, ndërron jetë 30-vjeçarja

aksidentiiii 1100x620
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e së martës në rrugën dytësore Durrës-Tiranë.

Policia ka bërë të ditur se mjeti me drejtuese shtetasen E.D., 30 vjeçe ka humbur kontrollin dhe ka dal nga rruga. Si pasojë e aksidentit, 30-vjeçarja ka ndërruar jetë.

Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.