Tirana ngre kupën, festa në foto

Tirana ngriti kupën pas përfundimit të ndeshjes së fundit të Kategorisë Superiore për sezonin 2019-2020.

Bardhebluve iu shpërndanë medaljet nga Presidenti i Republikës, Ilir Meta, Presidenti i FSHF-së, Armand Duka dhe Sekretari i Përgjithshëm i FSHF-së, Ilir Shulku.

Kupa u ngrit në qiell nga kapiteni Erando Karabeci.