Nudisti ndjek derrin “hajdut” në Gjermani, fotot bëhen virale

Një ngjarja aspak e zakonshme është kapur nga kamerat në Teufelssee, një vend turistik në Gjermani, ku një person që lahej nudo është vënë në ndjekje të një derri të egër dhe këlyshëve të tij.

Kafsha kishte rrëmbyer një çantë të verdhë pranë plazhit, ku pushuesi nudist kishte laptopin e tij.

Ende nuk dihet nëse kjo ndjekje “turpëruese” përfundoi me sukses dhe i moshuari nudist e mori pajisjen e tij të shtrenjtë.