13-vjeçari mbërrin i pajetë në spitalin e Sarandës

spitali sarande 1100x620

Një 13-vjeçar nga Delvina ka mbërritur i pajetë në spitalin e Sarandës. Sipas burimeve, viktima ishte banor i Delvinës, por edhe pse Policia ka nisur të hetojë për ngjarjen, nuk ka ende një informacion të përditësuar për shkaqet e vdekjes dhe vendin ku i mituri ka ndërruar jetë.

Në përditësim…