Aksident në aksin Klos-Burrel, ndërron jetë këmbësori

klos burrel 1100x620

Një aksident fatal ka ndodhur në sot në aksin Klos-Burrel, ku si pasojë një person ka humbur jetën.

Viktima, shtetasi me inicialet B.M është aksidentuar nga mjeti i drejtuar nga shtetasi R.D, banues në Dibër, duke mos shpëtuar dot nga goditja.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariat për veprime të mëtejshme dhe zbardhjen e shkaqeve.