Aksidentit në Orikum-Llogara, një viktimë

aksidenti 2 1100x620

Një aksident ka ndodhur këtë të hënën në aksin Orikum-Llogara ku si pasojë ka ndërruar jetë një person.

Sipas Policisë, viktima, i identifikuar si një 65-vjeçar me inicialet H.K, banues në Orikum ka humbur kontrollin e mjetit tip Ford dhe ka rënë në një kanal.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Në përditësim…