Bie nga një mur, humb jetën pushuesja në Ksamil

WhatsApp Image 2020 08 09 at 11.05.27 1100x620

Një grua 69-vjeçare ka humbur jetën në Ksamil, ku kishte shkuar me pushime e shoqëruar nga familjarët e saj.

Sipas Policisë, e moshuara dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga një mur. Si pasojë e rrëzimit ajo ka marrë dëmtime në kokë dhe pas ndërhyrjes së mjekësve në Spitalin e Sarandës ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me ngjarjen.