Të shtëna me armë në Shirokë, plagoset kalimtari

Screenshot 2 10 600x338

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në orët e vonat të mbrëmjes në zonën e Shirokës në Shkodër.

Ende nuk dihet dinamika e ngjarjes, por mësohet se një 17 vjeçar, kalimtar i rastit ka mbetur i plagosur në këmbë si pasojë e një plumbi të marrë.

Forcat e policisë dhe grupi hetimor po punojnë për gjetjen e autorëve të ngjarjes.