Aston Martin prezanton makinat e reja të agjentit 007

Aston Martin ka prezantuar dy makinat e reja që do të mund të shihen në filmin e ri të agjentit 007.

Këto makina janë versionet 007 të Vantage dhe DBS Superleggera, të cilat do të jenë të pranishme në filmin “No Time To Die”, që do të shfaqet në muajin nëntor.

Marka Aston Martin ka qenë e pranishme në filmat e agjentit 007 që nga viti 1965.