Gjendet i mbytur 40-vjeçari në rezervuarin e Gramshit

rezervuari 1100x620
Pamje arkive

Një person rreth 40 vjeç është gjetur i mbytur pasditen e së mërkurës në rezervuarin e fshatit Duzhë të Gramshit.

Sipas policisë viktima është 40-vjeçari V.L. i cili nga sa mësohet vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Nga këqyrja e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune, ndërkohë që vijon puna për zbardhjen dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.