Aktorja Lea Michele bëhet nënë për herë të parë

lea michele 600x338

Lea Michele është bërë nënë për herë të parë.

Aktorja 33-vjeçare e serialit “Glee” dhe bashkëshorti i saj, Zandy Reich, janë tashmë prindër të vogëlushit Leo.

Nëna dhe djaloshi i porsalindur gëzojnë shëndet të plotë.