Furgoni rrëzohet në rrugën drejt Thethit, raportohen të lënduar

Untitled collage 82 1100x620

Një furgon me pasagjerë është aksidentuar pasditen e së hënës në aksin rrugor Shkodër-Theth, ku për pasojë raportohet të jenë lënduar rëndë 7 pasagjerë.

Sipas të dhënave paraprake nga vendngjarja raportohet se furgoni me pasagjerë ka dalë nga rruga dhe ka rënë nga një lartësi e madhe në afërsi të Bogës.

Forcat e policisë dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.