Momenti i tmerrshëm kur 3-vjeçarja “fluturon” e tërhequr nga balona

vajza 1 1100x620

Një vajzë 3-vjeçare është marrë me vete nga një balonë e madhe dhe “fluturoi” në 30 metra lartësi gjatë një festivali tajvanez.

Vajza u ngatërrua me një balonë portokalli me bisht të gjatë dhe videoja e xhiruar nga të pranishmit tregon se si lëvizte lart e poshtë, ndërkohë që të rriturit në panik bërtisnin dhe përpiqeshin që ta ulnin në tokë vogëlushen.

Fatmirësisht, 3-vjeçarja nuk ka pësuar asnjë dëmtim. Festivali u ndërpre menjëherë pas incidentit.