Savo Millosheviç humb kontrollin, trajneri serb rrezikon një dënim të rëndë

savo 1100x620

Savo Millosheviç, trajner i Partizanit të Beogradit, reagoi shumë ashpër pas një vendimi të arbitrit të ndeshjes dhe për këtë rrezikon tashmë një dënim të rëndë.

Ish-lojtari i Zaragoza dhe Osasuna lëshoi në fushë një shishe uji, debatoi me pankinën kundërshtare dhe pasi u ndëshkua me karton të kuq, goditi me shkelm një mikrofon anës fushës.