Samsung nxjerr së shpejti në treg dy tableta të reja

Samsung ka lajmëruar se tabletat e reja Galaxy Tab S7 dhe Tab S7 Plus do të dalin në treg në 18 shtator.

Galaxy Tab S7, me ekran 11 inch, do të kushtojë rreth 650 dollarë, ndërsa Galaxy Tab S7 Plus, me ekran 12,4 inch, do të kushtojë 850 dollarë.

Të dyja kanë një hapësirë prej 256 GB dhe 8 GB RAM.