Mbytet një tjetër pushues te Shkëmbi i Kavajës

mbytet 1100x620

Policia e Shtetit njofton, se në orët e para të mëngjesit, është mbytur pranë zonës së Shkëmbit të Kavajës, një tjetër pushues.

Viktima është 60-vjeçarja K.K., e cila kishte hyrë për t’u larë në det dhe nuk ka mundur të dalë më prej aty.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.