10 lojtarët më të mirë në “FIFA 21”

“EA Sports” ka publikuar vlerësimet e futbollistëve për videolojën “FIFA 21”, duke bërë edhe renditjen e 10 lojtarëve më të mirë.

Loja e shumëpritur do të dalë së shpejti në treg, madje do të jetë e disponueshme edhe për konsolat e reja PlayStation 5 dhe Xbox SeriesX/S. 

Të dhjetë lojtarët me vlerësimin më të mirë janë futbollistë që luajnë në klube evropiane.

  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 5 viktima në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 125 raste në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 43 të shëruar në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: 175 persona në spital, 15 në terapi intensive, 5 në intubim