Aksident në Rrugën e Arbrit, ndërron jetë punëtori që punonte me vinç

vinci rruga arbrit 1100x620

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot, rreth orës 09:40 në Klos, gjatë punimeve për ndërtimin e rrugës së Arbrit.

Për shkaqe ende të papërcaktuara, një automjet i rëndë, pikërisht një vinç, ka aksidentuar një punëtor 53-vjeçar, me inicialet A.A.  

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon hetimin për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.