Përmbyset traktori, humb jetën 60-vjeçari

traktori 1100x620

Një 60-vjeçar ka humbur jetën pasi traktori, me të cilin punonte tokën është përmbysur.

Sikurse njofton policia, ngarja ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Skrofotinë, të qytetit bregdetar të Vlorës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.