Të luash tenis me orë 1 milion-dollarëshe

Rafael Nadal shkëlqen gjithmonë në Roland Garros, pasi fushat me dhe janë specialitet i tij, por tenisti spanjoll nuk shkëlqen vetëm nga ana sportive.

34-vjeçari është paraqitur në këtë edicion të “Grand Slam”-it francez me një orë luksoze Richard Mille që kushton 1 milion dollarë.

Kjo është ora më e shtrenjtë që është parë ndonjëherë në një fushë tenisi.