Aksident në Korçë, traktori përplaset me makinën

zzzzzzzzzzz 1100x620

Një tjetër aksident rrugor është regjistuar pasditen e së shtunës në Korçë, pas atij ku humbi jetën një i mitur.

Në aksident u përfshinë dy mjete pranë fshatit Pendavinj, një prej të cilëve sërish traktor, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person

I plagosuri është dërguar në spitalin e Korçës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë që policia ka nisur hetimet për shkaqet e aksidentit.