Muzikë dhe modë, Rita Ora shkëlqen në të dyja

Rita Ora është një nga këngëtarët me të suksesshme në botë gjatë viteve të fundit, me disa nga këngët e saj të cilat janë kthyer në hite.

Sukseset në muzikë kanë qenë të shumta për këngëtaren me origjinë shqiptare, por ajo nuk ka lënë pas as modën, një tjetër drejtim ku ka pasur shumë sukses.

Së fundmi, këngëtarja 29-vjeçare bashkoi dashurinë e saj për muzikën dhe modën, teksa pozoi për të promovuar një koleksion të ri këpucësh, ShoeDazzle.

E nëse Rita Ora e merr diçka përsipër suksesi është i garantuar.