Kosova, 20 minuta stërvitje pa drita

kosova 2 600x338

Një incident ka ndodhur pasditen e së martës në stërvitjen e Kosovës në Shkup, në prag të ndeshjes ndaj Maqedonisë së Veriut.

Për 20 minuta është ndërprerë rryma elektrike në stadium dhe futbollistët janë stërvitur në errësirë.

Ndeshja Maqedoni e Veriut –Kosovë do të luhet nesër, në orën 20:45.