Lituani-Shqipëri, publikohen formacionet zyrtare

Kombetarja shqiperi bjellorusi 1100x620

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së sotme në Ligën e Kombeve mes Lituanisë dhe Shqipërisë.

Kuqezinjtë do të zbresin në fushë me disa ndryshime nga ndeshja e tri ditëve me parë ndaj Kazakistanit. Mbrojtja nuk ndryshon. Lenjani zëvendëson Trashin, Laçi zëvendëson në mesfushë Kallakun, ndërsa nga minuta e parë në sulm do të luajë Broja dhe Seferi, i cili zëvendëson Rey Manajn.