Jeta ka prioritetet e veta, gjyshja lë nipin që të rrëzohet dhe shpëton gotën e shampanjës

Përditësuar më: 15/10/2020, ora 11:35

Jeta ka prioritetet e veta, gjyshja lë nipin që të rrëzohet dhe shpëton gotën e shampanjës

Përditësuar më: 15/10/2020, ora 11:35

Një video që tregon se si një gjyshe është përballur me një dilemë të vështirë: të shpëtojë gotën e pijes nga rrëzimi në tokë apo nipin e saj, është bërë virale.

Përgjigjja për zonjën është e qartë: duhet shpëtuar shampanja. Në klipin e shkurtër shihet se si vogëlushi bie në dysheme, ndërsa gota shpëtohet.

Videoja, që ka marrë më shumë se 6 milionë shikime, titullohet me ironi “Gjyshja e vitit”.