Rikthehet vrasësi serial më i famshëm i televizionit

dexter 600x338

Dexter Morgan, një nga vrasësit serialë më të famshëm të televizionit, do të kthehet me një sezon të ri të “Dexter” në vitin 2021.

Aktori Michael C. Hall do të interpretojë sërish mjeko-ligjorin në 10 episode të reja të serialit që u shfaq për herë të parë në vitin 2006 dhe që u mbyll në vitin 2013.

Në episodin e fundit të sezonit të fundit, skenaristët lanë gjithçka të hapur dhe fansat e serialit gjithmonë kanë shpresuar në një rikthim të Dexter dhe ky rikthim është bërë realitet.

Tashmë, fansat mund të shohin sërish se si Dexter vret vrasësit që arrijnë që t’i shpëtojnë drejtësisë.