Inter, edhe Hakimi pozitiv me koronavirus

hakimi 1100x620

Një tjetër rast pozitiv me koronavirus trondit Interin pak orë përpara ndeshjes së Champions League ndaj Borussia Monchengladbach.

Klubi italian ka njoftuar se Achraf Hakimi doli pozitiv pas kontrollit të fundit nga UEFA. Inter shton se lojtari nuk ka simptoma dhe do të karantinohet siç parashikon protokolli.

Hakimi i shtohet lojtarëve të tjerë të Interit të prekur nga Covid-19: Young, Gagliardini, Radu dhe Skriniar.

  • LAJMI I FUNDIT | Fjalimi i fundit i Donald Trump si President: Ishin 4 vite të mrekullueshme
  • LAJMI I FUNDIT | Donald Trump: Kemi arritur shumë gjëra
  • LAJMI I FUNDIT | Donald Trump: Rindërtuam ushtrinë amerikane
  • LAJMI I FUNDIT | Donald Trump: Ulëm taksat më shumë se kurdoherë
  • LAJMI I FUNDIT | Donald Trump: Prodhuam vaksinën për 9 muaj dhe jo për 10 vjet
  • LAJMI I FUNDIT | Donald Trump: Kemi punuar shumë dhe dhamë maksimumin, kaluam shumë pengesa
  • LAJMI I FUNDIT | Trump: Morëm rekord votash dhe ndihem i nderuar nga ky fakt
  • LAJMI I FUNDIT | Trump: E dimë të gjithë nga erdhi virusi, bëni kujdes!
  • LAJMI I FUNDIT | Trump: Falenderoj të gjithë personat që punuan me ne. Shihemi së shpejti