Protestat kundër masave antikoronavirus, sulmohet “live” gazetari

gazetari 1100x620

Mbrëmjen e djeshme pati protesta të ashpra në Napoli kundër karantinës së njoftuar nga Kreu i Rajonit, Vincenzo De Luca, për të ndaluar përhapjen e koronavirusit.

Gjatë protestave pati përleshje mes protestuesve dhe forcave të policisë.

Në një video të publikuar në internet, një grup personash sulmon një gazetar të Sky, i cili po bënte një lidhje direkte me studion.

  • LAJMI I FUNDIT | Fjalimi i fundit i Donald Trump si President: Ishin 4 vite të mrekullueshme
  • LAJMI I FUNDIT | Donald Trump: Kemi arritur shumë gjëra
  • LAJMI I FUNDIT | Donald Trump: Rindërtuam ushtrinë amerikane
  • LAJMI I FUNDIT | Donald Trump: Ulëm taksat më shumë se kurdoherë
  • LAJMI I FUNDIT | Donald Trump: Prodhuam vaksinën për 9 muaj dhe jo për 10 vjet
  • LAJMI I FUNDIT | Donald Trump: Kemi punuar shumë dhe dhamë maksimumin, kaluam shumë pengesa
  • LAJMI I FUNDIT | Trump: Morëm rekord votash dhe ndihem i nderuar nga ky fakt
  • LAJMI I FUNDIT | Trump: E dimë të gjithë nga erdhi virusi, bëni kujdes!
  • LAJMI I FUNDIT | Trump: Falenderoj të gjithë personat që punuan me ne. Shihemi së shpejti