Digjen makinat në pronësi të dy femrave në Vlorë

Untitled collage 2020 10 25T083159.059 1100x620

Në orët e para të mëngjesit të së dielës janë përfshirë nga flakët dy makina në qytetin bregdetar të Vlorës.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia”, ku si pasojë janë djegur automjeti i markës Smart në pronësi të shtetases K.D., i cili është shkatërruar plotësisht dhe automjeti i markës Volkswagen në pronësi të shtetases F.F.

Ngjarja dyshohet të jetë aksidentale, ndërkohë që policia po heton dhe pistat e tjera.