Aksident i frikshëm në pistën belge, makinat “fluturojnë”

Momente frike në pistën belge të Spa Francorchamps, gjatë garës së dytë të Lamborghini Super Trofeo.

Jonathan Cecotto, Kevin Gilardoni dhe Raúl Guzmán ishin protagonistë të një aksidenti të tmerrshëm, por që fatmirësisht nuk pati pasoja tragjike për pilotët.