Momenti kur përplasesh me një Ferrari

Ky është momenti kur një person ka humbur kontrollin e Ferrarit të tij në momentin kur shkel gazin dhe përplaset me pjesën anësore të një ure.

Ngjarja ka ndodhur në Londër. Fatmirësisht, personi i aksidentuar nuk ka pësuar lëndime të rënda dhe gjithashtu një çiklist që po kalonte aty pranë shpëtoi për mrekulli pa u përfshirë në aksident.

Aksidenti mësohet se është bërë me një Ferrari 812 Superfast, që kushton rreth 300 000 euro.

  • LAJMI I FUNDIT | Pandemia dhe vaksinat, mjeku Pëllumb Pipero i ftuar në “Absolut 4”
  • LAJMI I FUNDIT | Të ftuar në “Absolut 4” Skënder Brataj dhe Gazmend Koduzi
  • LAJMI I FUNDIT | Pipero: Kjo pandemi vazhdon të ketë ende shumë të panjohura
  • LAJMI I FUNDIT | Pipero: Është politizuar më shumë sesa duhet kjo pandemi
  • LAJMI I FUNDIT | Pipero: Mjekët shqiptarë duhet të ndjehen krenarë për atë që kanë bërë
  • LAJMI I FUNDIT | Pipero: Përdorimi i antibiotikëve pa konsultën e mjekëve është i gabuar