Koronavirusi, 337 raste të reja në Kosovë

kosove koronavirus 1100x620

Në 24 orët e fundit, në Kosovë janë regjistruar 337 raste me koronavirus dhe 7 viktima.

Numri total i rasteve pozitive shkon në 20 179 raste, ndërsa ai i viktimave në 688.

Ndërkohë, gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 91 pacientë.